Yükleniyor

Jehan Barbur Bezirhane'de!

Türkiye’nin en başarılı caz vokallerinden Jehan Barbur, Bezirhane’nin eşsiz atmosferinde Kapadokya dinleyicisiyle buluşacak.

Şarkılarıyla hikâyeler anlatan ‘çağdaş bir ozan’, dingin sesiyle kalpleri yumuşatan bir şarkıcı, kitaplarıyla edebiyat dünyasında sıkı takipçiler edinmiş bir yazar. Şapkasında türlü marifet saklı Jehan Barbur, özel bir konser için 4 Nisan’da Türkiye’nin en özel konser mekanlarından Bezirhane’nin konuğu olacak.

Çıkardığı beş albüm ve single çalışmasında çoğunlukla kendi söz ve bestelerine yer veren Barbur, çağdaş kadın ozan geleneğini sürdürme gayretiyle müzik dünyasında ayrı bir yere sahip. Şarkıları ve sözleri şimdiye kadar birçok dizi, sinema filmi ve tiyatro oyununda kullanılan sanatçı, 11. Direklerarası Tiyatro Seyirci Ödülleri’nde ‘En İyi Özgün Müzik’, 2011 Yeşilçam Film Akademisi Ödülleri’nde ‘En İyi Film Şarkısı’ dalında ödüllere sahip. Yayınlanmış üç kitabıyla edebiyat dünyasında da sevilen yazarlar arasına giren Barbur, unutulmaz bir gecede Kapadokya’da müzikli hikâyelerini izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Sınırlı sayıda katılımcıyla gerçekleşecek bu muhteşem konser için yerinizi ayırtın.

Tarih: 4 Nisan 2018, Çarşamba
Saat: 21:00
Yer: Bezirhane, argos in Cappadocia
Giriş: 100 TL