Yükleniyor

Argos in Cappadocia Saatchi Gallery’de ‘Sergilendi’

"Rolls-Royce Enthusiasts' Club"ın merakla beklenen prestij kitabında, argos in Cappadocia dünyanın en önemli ilk 100 lüks markası arasında yer aldı.

Strive for Perfection – A Celebration of Design & Luxury (Mükemmelin Peşinde – Tasarım & Lükse Bir Övgü) adı verilen kitabın Londra'daki meşhur Saatchi Gallery'de 4 Aralık 2015, Cuma günü yapılan lansman partisine Rolls-Royce, Bentley otomobil meraklıları, sahipleri, koleksiyonerleri, ünlü VİP'ler ve dünyanın en saygın 100 markasının temsilcilerinin katıldı. Lansman sergisinde kendilerini sanat eserleriyle tanıtan lüks markalar arasına giren argos in Cappadocia, dünyanın en önemli sanat galerilerinden biri olan Saatchi'de Mercan Dede'nin hazırladığı üç filmin gösterimini yaptı.

Lansmana katılan davetlilere ayrıca sanatçı Gülnur Özdağlar'ın otelde kullanılan plastik şişelerden dönüştürerek tasarladığı şık takılar hediye edildi.


Özdağlar'ın Uçhisar Köyü kadınlarına verdiği 5 günlük bir workshop ile hazırladığı takıların yapım aşaması da kısa bir video ile lüks tüketim dünyasıyla buluştu.

Rolls-Royce ve Bentley miraslarının köklerini keşfe çıkan 444 sayfalık Strive for Perfection – A Celebration of Design & Luxury'de (Mükemmelin Peşinde – Tasarım & Lükse Bir Övgü), meraklıları tarafından uzun zamandır bekleniyordu.